Od ponad dwudziestu lat niezmiennie kochamy nowe wyzwania i wiemy jak stawiać im czoła tak, by przyniosły długofalowe korzyści dla naszych klientów. Skorzystaj z naszej energii i unikalnego doświadczenia. Dynamiczny zespół specjalistów znajdzie optymalne, nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, marki lub usługi.

Jesteśmy jedną z najdłużej działających agencji interaktywnych w Polsce. Przez ponad dwadzieścia lat intensywnej pracy zdobyliśmy unikalne doświadczenie w skutecznej internetowej obsłudze firm i marek.

Oferujemy rozwiązania z zakresu e-commerce, zarówno B2C i B2B jak i szeroki wachlarz działań wizerunkowo-promocyjnych on-line, te ostatnio nagradzano w kraju i za granicą. Nasze działania efektywnie wspomagały wejście nowych marek na polski rynek, a tym doskonale już znanym pomagaliśmy w promowaniu ich produktów on-line. Pracowaliśmy lub pracujemy dla rozmaitych branż, od FMCG przez producentów rowerów aż po bankowość.

Mamy na naszym koncie także realizacje dla wydarzeń masowych (Finał TTSR w Szczecinie) oraz instytucji kultury takich jak Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Nasza oferta

Nasz zespół

Stanowimy elastyczny zespół doświadczonych specjalistów gwarantujący najwyższą jakość prac w dziedzinach takich jak m.in. web development, e-commerce, obsługa baz danych, grafika, animacja, copywriting, UX, UI oraz architektura IT. Nagrody branżowe oraz nasze realizacje prezentowane jako wzór witryn internetowych dla całych branż, to doskonałe potwierdzenie najwyższego poziomu naszych kompetencji.

Chcesz do nas dołączyć?

Chcesz do nas dołączyć?

Formularz aplikacyjny